✎قیمت غذای حیوانات خانگی در حال افزایش است● سرپرست حیوان خانگی چه کاری انجام دهد؟

قیمت غذای حیوانات خانگی در حال افزایش است. سرپرست حیوان خانگی چه کاری انجام دهد؟

  • 1 دی 1401
  • 0 نظر
  • admin

✍ شکی در این نیست: قیمت غذای حیوانات خانگی در حال افزایش ⬆ است.

به عنوان سرپرست حیوانات خانگی، ما باید به حیوانات خانگی خود غذا بدهیم، اما با تورم امروزی، این امر برای خانواده های بیشتری با بودجه محدود چالش برانگیز شده است.

هزینه تغذیه یک رژیم غذایی مغذی برای حیوانات خانگی چقدر است؟ و وقتی هزینه غذای حیوانات خانگی سنگین می شود به کجا می توانید مراجعه کنید؟

هزینه های غذای حیوانات خانگی در حال افزایش است

حتی قبل از تورم پس از همه‌گیری در سال 2022، قیمت غذای حیوانات خانگی در حال افزایش بود.

این مقاله از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تافتس، مقایسه ای از قیمت غذای سگ قبل از همه گیری را ارائه می دهد. آنها بسته به نوع غذایی که برای تغذیه حیوان خانگی خود انتخاب می کنید، تنوع زیادی در قیمت ها پیدا کردند.

به عنوان مثال، هزینه سالانه تغذیه یک سگ 20 کیلوی از از یک میلیون تا چند ده میلیون متغیر بود.

غذای مرطوب گرانتر از خشک است، و غذاهای فانتزی «پریمیوم» گرانتر از مارک های سوپرمارکتی هستند.

گران ترین غذاها خشک شده، خام یا تازه هستند. نه تنها این غذاها فوق العاده گران هستند. شواهد متناقضی در مورد اینکه آیا آنها واقعا برای حیوان خانگی شما خوب هستند وجود دارد.

به گفته یک دامپزشک که این مقایسه را انجام داد، قیمت بالاتر لزوماً به این معنی نیست که حیوان شما سالم تر خواهد بود. او می‌نویسد: «حقیقت این است که حداقل داده‌های علمی وجود دارد که نشان دهد یکی از این نوع رژیم‌های غذایی نسبت به سایرین برای یک سگ سالم «متوسط» مفید است.

غذای آماده: معمولاً غذای حیوان خانگی با کیفیتی وجود دارد که می تواند با بودجه خانواده شما متناسب باشد.

Pet food

سوالات: از دامپزشک خود بپرسید

برخی از سگ‌ها و گربه‌ها دارای شرایط سلامتی خاص، آلرژی‌های غذایی یا نیازهای غذایی خاص هستند که باید با دامپزشک خود در میان بگذارید.

هنگامی که با دامپزشک خود در مورد غذای حیوان خانگی خود صحبت می کنید، آنها باید مارک غذا و نوع آن را بدانند. گفتن اندازه و شکل غذای خشک یا رنگ کیسه مفید نیست. اگر در به خاطر سپردن مشکل دارید، می‌توانید آن را یادداشت کنید یا از کیسه یا قوطی غذایی که به آنها غذا می‌دهید عکس بگیرید و در بازدید بعدی با خود بیاورید. همچنین، هر چیز دیگری را که حیوان خانگی شما می خورد، مانند “غذای مردم”، مکمل ها، داروها و درمان ها ذکر کنید.

دامپزشکان بهترین چیز را برای حیوان خانگی شما می خواهند، و معمولاً نسبت به افرادی که غذاهای گران قیمت را بازاریابی می کنند، دانش بیشتری در مورد تغذیه دارند.

شرکت های بزرگ غذای حیوانات خانگی که با متخصصان تغذیه دامپزشکی کار می کنند، غذای عالی برای حیوانات خانگی تولید می کنند. و گاهی اوقات این شرکت‌ها مارک‌های ارزان‌تر غذای حیوانات خانگی را می‌فروشند زیرا غذای حیوانات خانگی خود را تولید می‌کنند. اینها منجر به کیفیت بهتر غذای حیوانات خانگی می شوند.

دامپزشک شما می تواند با بررسی سن، مرحله زندگی، سبک زندگی، وزن بدن (یا امتیاز وضعیت بدن)، وضعیت سلامتی و سطح فعالیت، شما را به سمت غذایی هدایت کند که برای نیازهای حیوان خانگی شما مناسب است.

پیشنهاد:
انتخاب لباس ایمن و راحت برای حیوانات خانگی

برچسب مشخصات را بخوانید

شما می توانید با اجتناب از ادعاهای نمایشی و دانستن این که مهم ترین بخش برچسب مواد تشکیل دهنده فانتزی نیست (حیوانات به آنها نیازی ندارند) سهم خود را انجام دهید. اگر می‌خواهید بدانید در غذای حیوان خانگی‌تان چه چیزی وجود دارد، انجمن مسئولین کنترل خوراک حیوانات (AAFCO) منبع عالی برای کمک به شما در درک معنای فهرست مواد تشکیل دهنده دارد.

سپس می خواهید ببینید که آیا شرکت آزمایشات واقعی تغذیه حیوانات را برای مرحله زندگی مناسب انجام می دهد یا خیر. برخی از غذاها می گویند که از آنها برای تغذیه “منقطع و مکمل” استفاده می شود. این چیزی نیست که شما می خواهید به حیوان خانگی خود به طور روزانه غذا دهید.

وقتی غذا دادن به حیوان خانگی یک مبارزه است

از آنجایی که حیوانات خانگی ما بخشی از خانواده ما هستند، تجربه شرایط مالی که پرداخت هزینه غذای حیوانات خانگی را بسیار پرهزینه می کند، بسیار دشوار است.

برخی از افراد آنقدر حیوانات خانگی خود را دوست دارند که برای خرید غذای حیوانات از غذای خود صرفه جویی می کنند. یا حتی غذای خود را با حیوانات خانگی خود تقسیم می کنند.

این خوب نیست. مردم رنج می برند و حیوانات خانگی شان هم همینطور. ما معتقدیم که انسان ها و حیوانات خانگی می توانند در کنار هم زندگی شاد و سالمی داشته باشند. و خوردن یک رژیم غذایی مغذی و متعادل برای مردم و حیوانات خانگی آنها بخش اساسی آن است.

لیست محصولات منتخب

درحال دریافت محصولات منتخب...

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

نگهداری گربه ها به عنوان حیوان خانگی

✎تحقیقات نشان داده است که گربه ها می توانند حمایت عاطفی و خلق و خوی شما را بهبود بخشند و […]

گربه سانان سالم: شناخت مشکلات رایج سلامت گربه

گربه ها به طور کلی موجودات سالمی هستند.☻ اما آنها بهترین نیستند که به ما اطلاع دهند که آیا درد […]

نگهداری از سگ ها به عنوان حیوان خانگی

سگ ها می توانند اثرات مثبت زیادی بر زندگی صاحبان خود داشته باشند.❤ آنها بر رشد اجتماعی، عاطفی و شناختی […]

نگهداری پرندگان به عنوان حیوانات خانگی

حیوانات خانگی پردار مانند طوطی ها می توانند مکمل های جذابی برای خانواده باشند. صاحبان پرندگان باید بدانند که اگرچه […]

شما یک دوست دارید: حیوانات خانگی برای رفع افسردگی و اضطراب

یکی از لذت بخش ترین بخش های دامپزشکی زمانی است که من پیوندهای نزدیکی را که مردم با حیوانات همراه […]

چگونه در اطراف حیوانات خانگی سالم زندگی کنیم

خطرات و مزایای حیوانات خانگی را درک کنید ✍ داشتن حیوان خانگی مزایای زیادی برای سلامتی دارد. آنها می توانند […]

حیوانات خانگی و مقاومت ضد میکروبی

✎ آنتی‌بیوتیک‌ها جان انسان‌ها را نجات می‌دهند، اما هر زمان که استفاده شوند، می‌توانند منجر به مقاومت ضد میکروبی شوند. […]

تمیز کردن و ضد عفونی کردن لوازم حیوانات خانگی

ما حیوانات خانگی خود را دوست داریم. بسیاری از ما سگ‌ها و گربه‌های خانگی داریم، در حالی که برخی از […]

دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه